Vyhledávání


Kontakt

Kateřina Švecová

E-mail: kacerkatka@seznam.cz

Jmenuji se Kateřina Švecová 

Od malička se věnuji sportu. Nejprve jsem začala se sportovní gymnastikou a atletikou. Od zhruba šesti let se věnuji vodnímu lyžování. Jako doplněk jsme si zvolila lezení na umělé stěně.
V horolezení a sportovní gymnastice jsem se probojovala na mistrovství ČR a v atletice se zaměřuji na skok o tyči, kde jsem získala medaile na KP a na MČR juniorek 8. místo.

V hlavním sportu- vodním lyžování jsem získala titul Mistryně Evropy ve skoku a kombinaci.

Mezi mé další zájmy patří malování – navštěvovala jsem výtvarný obor na ZUŠ Jihlava po dobu 13 let a studium angličtiny.

Odmaturovala jsem s vyznamenáním na Gymnáziu v Jihlavě. Byla jsem studentkou a přesedkyní sportovní třídy 2012-2016.

Mezi roky 2014-2016 jsem dělala kaskadérku a byla členkou kaskadérské skupiny Filmka.

Jsem prvním rokem studentkou na Univerzitě v Lousianě Monroe v USA. Studuji obor Kinesiologie s koncentraci physical therapy. Jsem členkou vodno-lyžařského týmu ULM, který získal další titul národních šampionů v roce 2016.

  Rozhovor pro ČT1

  www.ceskatelevize.cz/zpravodajstvi-brno/sport/184603-vodni-lyzari-predvedli-v-kostelci-spickove-vykony/

    Štítek sportovce

www.youtube.com/watch?v=i5JD5QsPc_U&t=4s

 

 

Mistrovství Evropy do 19 let vleky

30.09.2015 11:53

V polském Augustowe se konalo juniorské mistrovství Evropy za vlekem na konci září. Bohužel počasí nám nepřálo a celé dva týdny jsme trénovali ve špatných podmínkách. Na samotný závod byli větrné podmínky taky velice špatné a první slalomový závod se konal v obrovských vlnách. Pro mé šťěstí jsem všechny rozjížďkové jízdy zvládla a ve všech dysciplínách se dostala do finále. Ve slalomu jsem zajela velice dobrý výkon a nad mé očekávání jsem získala třetí místo. Ve trikách jsem spadla a mezi silnou běloruskou konkurencí jsem se na stupně vítězů neprobojovala. Skoky byli úspěšné,  i když výkony jsem očekávala lepší, nakonec jsem skončila na 2. místě. Po součtu všech bodů jsem se stala mistriní Evropy v kombinaci do 19 let což byl můj největší životní úspěch.