Vyhledávání


Kontakt

Kateřina Švecová

E-mail: kacerkatka@seznam.cz

Jmenuji se Kateřina Švecová 

Od malička se věnuji sportu. Nejprve jsem začala se sportovní gymnastikou a atletikou. Od zhruba šesti let se věnuji vodnímu lyžování. Jako doplněk jsme si zvolila lezení na umělé stěně.
V horolezení a sportovní gymnastice jsem se probojovala na mistrovství ČR a v atletice se zaměřuji na skok o tyči, kde jsem získala medaile na KP a na MČR juniorek 8. místo.

V hlavním sportu- vodním lyžování jsem získala titul Mistryně Evropy ve skoku a kombinaci.

Mezi mé další zájmy patří malování – navštěvovala jsem výtvarný obor na ZUŠ Jihlava po dobu 13 let a studium angličtiny.

Odmaturovala jsem s vyznamenáním na Gymnáziu v Jihlavě. Byla jsem studentkou a přesedkyní sportovní třídy 2012-2016.

Mezi roky 2014-2016 jsem dělala kaskadérku a byla členkou kaskadérské skupiny Filmka.

Jsem prvním rokem studentkou na Univerzitě v Lousianě Monroe v USA. Studuji obor Kinesiologie s koncentraci physical therapy. Jsem členkou vodno-lyžařského týmu ULM, který získal další titul národních šampionů v roce 2016.

  Rozhovor pro ČT1

  www.ceskatelevize.cz/zpravodajstvi-brno/sport/184603-vodni-lyzari-predvedli-v-kostelci-spickove-vykony/

    Štítek sportovce

www.youtube.com/watch?v=i5JD5QsPc_U&t=4s

 

 

Mistrovství Evropy open čluny

20.08.2015 00:00

ME se konalo v Paříži na veslařském kanále ve sportovním outdoorovém areálu. V čekém týmu jsme byli dvě dívky a tři kluci, kteří přiletěli z Ameriky, kde teď trénují. První dva dny byli tréninkové. Trénink byl docela vydařený i přes lehce rozvlněnou vodu, která není příjemná při lyžování. Další den jsme navštívili krásné centrum Paříže. Závod jako obvykle začal disciplínou slalom, není to mou silnou stránkou, ale zajela jsem své maximum 2/13/55. V další discipíně skoky se mi také dařilo, skočila jsem přes 40 metrů a jako třetí jsem bodovala do týmu. Po trikové jízdě jsem byla velice zklamaná a kvůli nešťastnému pádu jsem nepostoupila do finále. Další dny jsme trávili fanděním našim kamarádům, kteří získali cenná vítězství. Jako český tým jsme slavili krásné třetí místo a já jsem byla ráda, že jsem i svými body mohla přispět.