Vyhledávání


Kontakt

Kateřina Švecová

E-mail: kacerkatka@seznam.cz

Jmenuji se Kateřina Švecová 

Od malička se věnuji sportu. Nejprve jsem začala se sportovní gymnastikou a atletikou. Od zhruba šesti let se věnuji vodnímu lyžování. Jako doplněk jsme si zvolila lezení na umělé stěně.
V horolezení a sportovní gymnastice jsem se probojovala na mistrovství ČR a v atletice se zaměřuji na skok o tyči, kde jsem získala medaile na KP a na MČR juniorek 8. místo.

V hlavním sportu- vodním lyžování jsem získala titul Mistryně Evropy ve skoku a kombinaci.

Mezi mé další zájmy patří malování – navštěvovala jsem výtvarný obor na ZUŠ Jihlava po dobu 13 let a studium angličtiny.

Odmaturovala jsem s vyznamenáním na Gymnáziu v Jihlavě. Byla jsem studentkou a přesedkyní sportovní třídy 2012-2016.

Mezi roky 2014-2016 jsem dělala kaskadérku a byla členkou kaskadérské skupiny Filmka.

Jsem prvním rokem studentkou na Univerzitě v Lousianě Monroe v USA. Studuji obor Kinesiologie s koncentraci physical therapy. Jsem členkou vodno-lyžařského týmu ULM, který získal další titul národních šampionů v roce 2016.

  Rozhovor pro ČT1

  www.ceskatelevize.cz/zpravodajstvi-brno/sport/184603-vodni-lyzari-predvedli-v-kostelci-spickove-vykony/

    Štítek sportovce

www.youtube.com/watch?v=i5JD5QsPc_U&t=4s

 

 

Nationals 2016

28.10.2016 01:43

Vyrcholným a nejdůležitějším univerzitním závodem byli Nationals 2016 v Californii, kam se sjeli všechny nominované univerzitní vodnolyžařské tými. 

Na prvních pěti příčkách v tabulkách byli dva tými z Floridy, Alabama a dva týmy z Lousiany (ULL a náš tým ULM). Věděli jsme, že máme šanci vyhrát a do tréninku před závodem jsme dali vše. Závod začal naší nejslabší dyslicplínou slalomem. Nikdo svojí jízdu nezkazil, ale ani se nepovedly žádné zázračné výkony. Po slalomu jsme byli na páté příčce, po trikových jízdách jsme se už vyhoupli na třetí příčku. Vyrcholem byl závod skoků a my jsme vědili, že to bude celé velmi těsné a do skoků jsme dali uplně všechno. Devěd z deseti závodníků jsi udělalo osobní rekord a všich zaskákali neuvěřitelně. Vyhráli jsme 27 titul národních šampionů s náskokem 120 bodů, na druhém a třetím místě skočili Louisiana Lafayette a Florida. Jsme velice šťastná a  hrdá na svůj tým.