Vyhledávání


Kontakt

Kateřina Švecová

E-mail: kacerkatka@seznam.cz

Jmenuji se Kateřina Švecová 

Od malička se věnuji sportu. Nejprve jsem začala se sportovní gymnastikou a atletikou. Od zhruba šesti let se věnuji vodnímu lyžování. Jako doplněk jsme si zvolila lezení na umělé stěně.
V horolezení a sportovní gymnastice jsem se probojovala na mistrovství ČR a v atletice se zaměřuji na skok o tyči, kde jsem získala medaile na KP a na MČR juniorek 8. místo.

V hlavním sportu- vodním lyžování jsem získala titul Mistryně Evropy ve skoku a kombinaci.

Mezi mé další zájmy patří malování – navštěvovala jsem výtvarný obor na ZUŠ Jihlava po dobu 13 let a studium angličtiny.

Odmaturovala jsem s vyznamenáním na Gymnáziu v Jihlavě. Byla jsem studentkou a přesedkyní sportovní třídy 2012-2016.

Mezi roky 2014-2016 jsem dělala kaskadérku a byla členkou kaskadérské skupiny Filmka.

Jsem prvním rokem studentkou na Univerzitě v Lousianě Monroe v USA. Studuji obor Kinesiologie s koncentraci physical therapy. Jsem členkou vodno-lyžařského týmu ULM, který získal další titul národních šampionů v roce 2016.

  Rozhovor pro ČT1

  www.ceskatelevize.cz/zpravodajstvi-brno/sport/184603-vodni-lyzari-predvedli-v-kostelci-spickove-vykony/

    Štítek sportovce

www.youtube.com/watch?v=i5JD5QsPc_U&t=4s

 

 

Příprava a první závody

21.06.2012 21:16

Po soustředění na Floridě se mi obnovily následky podvrtnutí všech kotníků na nohou z konce minulého roku a pro velkou bolestivost jsem musela přerušit přípravu. Veškerou svoji činnost jsem zaměřila na co nejrychlejší uzdravení. Krom klidového režimu, rehabilitačního cvičení a posilování jsem začala navštěvovat kryokomoru ve Žďáře nad Sázavou. Bohužel první závody jsem musela vynechat. Po několika trénincích jsem absolvovala mé první letošní závody v Mělicích - zatím jenom triky a slalom. Šlo o zkoušku zda mi kotníky dovolí zatížení. Kompletní závody budu absolvovat na domácím rybníku v Kostelci.

Výsledky: Mělice 2012.pdf (14,5 kB)