Vyhledávání


Kontakt

Kateřina Švecová

E-mail: kacerkatka@seznam.cz

Jmenuji se Kateřina Švecová 

Od malička se věnuji sportu. Nejprve jsem začala se sportovní gymnastikou a atletikou. Od zhruba šesti let se věnuji vodnímu lyžování. Jako doplněk jsme si zvolila lezení na umělé stěně.
V horolezení a sportovní gymnastice jsem se probojovala na mistrovství ČR a v atletice se zaměřuji na skok o tyči, kde jsem získala medaile na KP a na MČR juniorek 8. místo.

V hlavním sportu- vodním lyžování jsem získala titul Mistryně Evropy ve skoku a kombinaci.

Mezi mé další zájmy patří malování – navštěvovala jsem výtvarný obor na ZUŠ Jihlava po dobu 13 let a studium angličtiny.

Odmaturovala jsem s vyznamenáním na Gymnáziu v Jihlavě. Byla jsem studentkou a přesedkyní sportovní třídy 2012-2016.

Mezi roky 2014-2016 jsem dělala kaskadérku a byla členkou kaskadérské skupiny Filmka.

Jsem prvním rokem studentkou na Univerzitě v Lousianě Monroe v USA. Studuji obor Kinesiologie s koncentraci physical therapy. Jsem členkou vodno-lyžařského týmu ULM, který získal další titul národních šampionů v roce 2016.

  Rozhovor pro ČT1

  www.ceskatelevize.cz/zpravodajstvi-brno/sport/184603-vodni-lyzari-predvedli-v-kostelci-spickove-vykony/

    Štítek sportovce

www.youtube.com/watch?v=i5JD5QsPc_U&t=4s

 

 

University of Lousiana Monroe

22.08.2016 21:26

Tento rok jsem neměla možnost se zůčastnit žádného mistrovství Evropy, protože jsem již musela nastoupit do školy. Od srpna toho roky jsem officiálně studentem University v USA a také členem univerzitniho vodno lyžařského týmu. Jako člen týmu samozdřejmě dostávám příspěvek na školné a to mi umožnilo tady studovat. Vodno lyžařský tým má pět dívek a pět chlapců tento rok. Zúčastňujeme se univerzitních závodů, které mají trochu jiná pravdila než normální závody. V těchto soutěžích nejde o individuální úspěchy a výsledky, ale všichni se snaží lyžovat co nejlépe pro svůj tým, pro svou univerzitu