Vyhledávání


Kontakt

Kateřina Švecová

E-mail: kacerkatka@seznam.cz

Jmenuji se Kateřina Švecová 

Od malička se věnuji sportu. Nejprve jsem začala se sportovní gymnastikou a atletikou. Od zhruba šesti let se věnuji vodnímu lyžování. Jako doplněk jsme si zvolila lezení na umělé stěně.
V horolezení a sportovní gymnastice jsem se probojovala na mistrovství ČR a v atletice se zaměřuji na skok o tyči, kde jsem získala medaile na KP a na MČR juniorek 8. místo.

V hlavním sportu- vodním lyžování jsem získala titul Mistryně Evropy ve skoku a kombinaci.

Mezi mé další zájmy patří malování – navštěvovala jsem výtvarný obor na ZUŠ Jihlava po dobu 13 let a studium angličtiny.

Odmaturovala jsem s vyznamenáním na Gymnáziu v Jihlavě. Byla jsem studentkou a přesedkyní sportovní třídy 2012-2016.

Mezi roky 2014-2016 jsem dělala kaskadérku a byla členkou kaskadérské skupiny Filmka.

Jsem prvním rokem studentkou na Univerzitě v Lousianě Monroe v USA. Studuji obor Kinesiologie s koncentraci physical therapy. Jsem členkou vodno-lyžařského týmu ULM, který získal další titul národních šampionů v roce 2016.

  Rozhovor pro ČT1

  www.ceskatelevize.cz/zpravodajstvi-brno/sport/184603-vodni-lyzari-predvedli-v-kostelci-spickove-vykony/

    Štítek sportovce

www.youtube.com/watch?v=i5JD5QsPc_U&t=4s

 

 

Novinky

Soustředění USA

05.05.2015 00:00

V měsíci dubnu jsem byla opět jako každým rokem na soustředění na Floridě. Získala jsem nové zkušenosti a dovednosti pod vedením Coryho Pikose několikanásobného světového rekordmana. Dále pod dozorem našich českých nejlepších lyžařů Dana Odvárka a Martina Kolmana. Soustředila jsem hlavně na dobrý rozjezd do nové sezony, učila se nové cviky a pracovala na stylu provedení. Mojí hlavní prioritou byly skoky a triky, ve kterých jsem dosáhla viditelného zlepšení. Nyní dále tvrdě trénuji na Kosteleckém rybníku, ale na Floridu se budu určitě ráda vracet.

Světový pohár Shanghai

08.10.2014 22:29

Na začátku října jsem odletěla no Číny na World cup , kam jsem byla pozvána na základě výsledků v racking listu. Zůčastnilo se zde asi 18 států z celého světa. Vlek tam byl velice dobrý ale bohužel podmínky ovlivněné blízkým mořem byli hodně nepříznivé. Každý den byl silný vítr a silně to ovlivnilo výsledky . Mě se však výborně dařilo ve skokách a svým osobním rekordem 38,9 jsme si zajistila postup do finále mezi 6 nejlepších žen světa.  Byla to pro mě veliká čest. Tento závod byl brán spíše jako show  já jsem si ho dokonale užila.

 

Natáční Reklama

27.09.2014 22:22

Další týden po mistrovství jsem dostala životní příležitost, dělat dublerku herečce. Natáčeli jsme německou reklamu v různých částech Prahy. Byli to 4 dny plné parkouru a překonávání samu sebe. Lezla jsme po domech, běhala po střechách, skákala z balkónů a lezla do oken. Byla to neuvěřitelná úžasná zkušenost. Stala jsem se zároveň i členkou kaskadérské skupiny Filmka. 

ME vleky - Německo (do 19 let)

20.09.2014 22:04

Mistrovství Evropy na vleku do 19 let pro mě zpočátku nevypadalo úplně růžově. Po cestě jsme dostala střevní chřipku a nemohla jsem se zůčastnit tréninku před závodem. I přes zdravotní komplikace a nedostatek tréninku však pro mě závod dopadl nadočkávání. V první řadě jsme se po rozjížkových kolech umístili na 2. místě v týmech, pouze ve třech děvčatech. Dále jsem se stale vícemistryní Evropy v kombinaci a získala 3. místo v trikách. Bohužel ve skoku jsem skončila na bramborové pozici.

Mistrovství Evropy - OPEN

01.09.2014 16:58

Mistrovství se konalo od 13. do 17. srpna. Týden předtím jsem na středisku trénovala s českým týmem.

Kvůli zranění jedho z týmu se muselo rozhodnou která z holek půjde skákat do týmu. Tento rozkok o účast v týmu jsem vyhrála. Náš tým nakonec získal bronzovou medaili v závodu týmů. Do týmu jsem přispěla výsledkem 39,4m, který byl mým osobním rekordem.

V individualním závodě se mi moc nedařilo, zajela jsem 1,5 boje na 13, ve trikách jsem spadla na začátku sestavy a skočila jsem 37,8 m.

Evropa byla velice vydařený závod, který jsem si opravdu užila s výbornou místí atmosférou.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>