Kateřina Švecová

E-mail: kacerkatka@seznam.cz

Jmenuji se Kateřina Švecová

Od malička se věnuji sportu. Nejprve jsem začala se sportovní gymnastikou a atletikou. Od zhruba šesti let se věnuji vodnímu lyžování. Jako doplněk jsme si zvolila lezení na umělé stěně.
V horolezení a sportovní gymnastice jsem se probojovala na mistrovství ČR a v atletice se zaměřuji na skok o tyči, kde jsem získala medaile na KP a na MČR juniorek 8. místo.

V hlavním sportu- vodním lyžování jsem získala titul Mistryně Evropy ve skoku a kombinaci.

Mezi mé další zájmy patří malování – navštěvovala jsem výtvarný obor na ZUŠ Jihlava po dobu 13 let a studium angličtiny.

Odmaturovala jsem s vyznamenáním na Gymnáziu v Jihlavě. Byla jsem studentkou a přesedkyní sportovní třídy 2012-2016.

Mezi roky 2014-2016 jsem dělala kaskadérku a byla členkou kaskadérské skupiny Filmka.

Jsem prvním rokem studentkou na Univerzitě v Lousianě Monroe v USA. Studuji obor Kinesiologie s koncentraci physical therapy. Jsem členkou vodno-lyžařského týmu ULM, který získal další titul národních šampionů v roce 2016.

Rozhovor pro ČT1

Štítek sportovce

Novinky

2013 na chvíli na vleku

06.08.2013 11:23

Na chvíli na vleku

Po posledním kvalifikačním závodu jsem odjela brázdit vody na vlek do Těrlicka. Po tří denním tréninku jsem vyjeli na závod evropského poháru Grand Prix do Kosic. S prvními výsledky z vleku tento rok jsme byla velice spokojená. Trikové jízdy jsem zajela bez pádu, skočila jsem blízko svému rekordu a na slalomu jsem zajela standartní výsledek. Skončila jsem na prvním místě ve skokách a trikách a na druhém v kombinaci.

Vyhlášení sportovce 2012, Parkour

15.03.2013 20:18

Vyhlášení sportovce za rok 2012

Letos jsem byla poprví hodnocena v kategorii dospělých. Po loňském vítězství v kategorii do 15 let bylo letošní třetí místo mezi dospělými velkým úspěchem.

Parkour- součást zimní přípravy

Mé první video z parkourového tréninku v tělocvičně. Soubor všeho co umím. Součástí důležité prvky akrobacie, které mohu využít i na vodním lyžování.

Atletika - KP hala - 1. místo - skok o tyči

21.01.2013 09:29

V rámci všeobecné přípravy jsem se zúčastnila krajských přeborů Vysočiny v hale v Praze na Strahově.Ve skoku o tyči jsem vybojovala titul krajské přebornice žen. Dále jsem běžela 60m. Zde jsem skončila 7. a těsně mi unikl postup do finále.

Spolana Cup 2012

24.09.2012 11:47

Poslední mezinárodní závod sezóny jsem si náramě užila lyžování a jsem i spokojená se svými výsledky. Vyhrála jsem skoky a triky ,2. místo v kombinaci a 3. místo ve slalomu. Výsledky:https://www.iwwfed-ea.org/classic/12CZE001/12CZE001.html Tímto závodem má sezóna skončila a po krátkem odpočinku se brzo vrhnu na zimní přípravu, která bude zahrnovat i gymnastiku a atletiku.

AMČR+SR dospělých, Kostelec 2012

17.09.2012 10:56

V mém domácím klubu se konalo absolutní mistrovství ČR. Kde mé výsledky byly povětšinou standardní. Ve trikách jsem si po vydařené rozjížďkové jízdě udělala os. rekord 5400 a šla do finále z 2. místa, bohužel ve finále jsem spadla a skončila na 4. místě. Dále jsem byla 2. ve skokách a 3. v kombinaci a slalomu. A také jsem získala 3. místo v kombinaci v Čechách i na Slovensku.Výsledky:https://www.iwwfed-ea.org/classic/12CZE008/