Vyhledávání


Kontakt

Kateřina Švecová

E-mail: kacerkatka@seznam.cz

Jmenuji se Kateřina Švecová 

Od malička se věnuji sportu. Nejprve jsem začala se sportovní gymnastikou a atletikou. Od zhruba šesti let se věnuji vodnímu lyžování. Jako doplněk jsme si zvolila lezení na umělé stěně.
V horolezení a sportovní gymnastice jsem se probojovala na mistrovství ČR a v atletice se zaměřuji na skok o tyči, kde jsem získala medaile na KP a na MČR juniorek 8. místo.

V hlavním sportu- vodním lyžování jsem získala titul Mistryně Evropy ve skoku a kombinaci.

Mezi mé další zájmy patří malování – navštěvovala jsem výtvarný obor na ZUŠ Jihlava po dobu 13 let a studium angličtiny.

Odmaturovala jsem s vyznamenáním na Gymnáziu v Jihlavě. Byla jsem studentkou a přesedkyní sportovní třídy 2012-2016.

Mezi roky 2014-2016 jsem dělala kaskadérku a byla členkou kaskadérské skupiny Filmka.

Jsem prvním rokem studentkou na Univerzitě v Lousianě Monroe v USA. Studuji obor Kinesiologie s koncentraci physical therapy. Jsem členkou vodno-lyžařského týmu ULM, který získal další titul národních šampionů v roce 2016.

  Rozhovor pro ČT1

  www.ceskatelevize.cz/zpravodajstvi-brno/sport/184603-vodni-lyzari-predvedli-v-kostelci-spickove-vykony/

    Štítek sportovce

www.youtube.com/watch?v=i5JD5QsPc_U&t=4s

 

 

2013 ME čluny Francie

06.09.2013 11:26

Mistrovství Evropy Francie

Na konci srpna jsem s českou výpravou vyrazila na juniorské mistrovství do 17 let za člunem. Bohužel za tým ČR do 17 let jsem startovala pouze já. Trénovali jsme 2 dny na místní vodě. Podmínky byly velice dobré, můstek, voda i člun byly perfektní. Rozjížky byly pro mě velice úspěšné. V trikách jsme byla zatim na 3 místě , ve slalomu jsem si zajela svůj nový rekord 1/13/55 a ve skokách jsem šla do finále z 5. místa. Buhužel finále nedopadlo tak jak jsem chtěla a v trikové jízdě a kombinaci jsem skončila na 5. místě a ve skokách na 4. místě.