Vyhledávání


Kontakt

Kateřina Švecová

E-mail: kacerkatka@seznam.cz

Jmenuji se Kateřina Švecová 

Od malička se věnuji sportu. Nejprve jsem začala se sportovní gymnastikou a atletikou. Od zhruba šesti let se věnuji vodnímu lyžování. Jako doplněk jsme si zvolila lezení na umělé stěně.
V horolezení a sportovní gymnastice jsem se probojovala na mistrovství ČR a v atletice se zaměřuji na skok o tyči, kde jsem získala medaile na KP a na MČR juniorek 8. místo.

V hlavním sportu- vodním lyžování jsem získala titul Mistryně Evropy ve skoku a kombinaci.

Mezi mé další zájmy patří malování – navštěvovala jsem výtvarný obor na ZUŠ Jihlava po dobu 13 let a studium angličtiny.

Odmaturovala jsem s vyznamenáním na Gymnáziu v Jihlavě. Byla jsem studentkou a přesedkyní sportovní třídy 2012-2016.

Mezi roky 2014-2016 jsem dělala kaskadérku a byla členkou kaskadérské skupiny Filmka.

Jsem prvním rokem studentkou na Univerzitě v Lousianě Monroe v USA. Studuji obor Kinesiologie s koncentraci physical therapy. Jsem členkou vodno-lyžařského týmu ULM, který získal další titul národních šampionů v roce 2016.

  Rozhovor pro ČT1

  www.ceskatelevize.cz/zpravodajstvi-brno/sport/184603-vodni-lyzari-predvedli-v-kostelci-spickove-vykony/

    Štítek sportovce

www.youtube.com/watch?v=i5JD5QsPc_U&t=4s

 

 

Univerzitní mistrovství světa Japonsko 2016

15.09.2016 21:34

Přestože jsem se nemohla zúčastit mistrovství Evropy, dostala jsem možnost soutěžit na Univerzitním mistrovství světa v Japosnku na začátku září.  Mistrovtví se konalo na kanálu v Akitě. Česká republika měla tým obsahující tři ženy a jednoho muže. Mé výsledky nebyly nejhorší, ale také né výborné. Po rozjížďkách triků jsem měla velkou šanci se umístit na stupních vítězů, ale ve finále jsem spadla a skončila jsem na 5 místě. Český tým byl ale velice úspěšný. Získali jsem druhé místo v kategorii týmů. Tento závod byl velkým zážitkem pro mě a jsem ráda, že jsem se ho zůčastnila.